Відділ земельних питань,комунальної власності енергоменеджменту ,інвестицій та управління проєктами Виноградівської сільської ради інформує, щодо реєстрації в Державному аграрному реєстрі!

Дата: 09.09.2020 13:18

Шановні аграрії-сільгоспвиробники Виноградівської громади!

Встигніть зареєструватися в Державному аграрному реєстрі (ДАР) до 30 вересня 2020 року та отримайте переваги для розвитку власного бізнесу!

Державний аграрний реєстр (ДАР) – це державна автоматизована інформаційна система, що працює цілодобово онлайн та створюється для виробників сільськогосподарської продукції та держави з метою підвищення ефективності їх взаємодії.

ДАР – це електронний майданчик для виробників сільськогосподарської продукції. Через особистий електронний кабінет кожен сільгоспвиробник може оперативно, зручно та без зайвих довідок взаємодіяти з державними органами влади, подавати заявки на виправлення помилок у кадастрі та у майбутньому отримувати державну підтримку та покращити доступ до джерел фінансування.

Ті аграрії, які встигнуть зареєструватися в ДАР до 30 вересня поточного року, зможуть безкоштовно виправити свої помилки в Національно-кадастровій системі щодо відомостей про земельні ділянки (наприклад, помилки геометрії земельних ділянок; помилки в обмінних файлах, які унеможливлюють отримання витягу про нормативно-грошову оцінку земельної ділянки, тощо).

Довідкова інформація за посиланням:  https://www.ar.gov.ua