Відділ освіти ,культури та спорту Виноградівської сільської ради повідомляє!

Дата: 14.09.2020 13:44

Фото без опису                           ВІДДІЛ ОСВІТИ ,КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ ІНФОРМУЄ.

1. 8 вересня 2020 року Відділом освіти, культури та спорту на сайті «Прозоро» було оголошено спрощену закупівлю « Капітальний ремонт і реставрація (ДСТУ.Капітальний ремонт туалетного приміщення Брилівського селищного будинку культури Виноградівської сільської ради)» на загальну суму 278 660, 00 грн з ПДВ.  Ведеться прийом пропозицій. 21.09.2020 р. буде проведений аукціон.
  2. 2 вересня 2020 року  Відділом освіти, культури та спорту на сайті «Прозоро» було оголошено спрощену процедуру закупівлі «Будівництво спортивного майданчику для міні-футболу зі штучним покриттям на території Виноградівського закладу повної загальної середньої освіти ім. О.М. Соценка Виноградівської сільської ради Олешківського району Херсонської області за адресою: вул. Суворова, 12, Олешківського району Херсонської області» на загальну суму 1 359 163, 00 грн з ПДВ. Триває кваліфікація учасників, для оголошення переможця.
  3. 12 серпня 2020 року  Відділом освіти, культури та спорту на сайті «Прозоро» було оголошено відкриті торги по закупівлі «Капітальний ремонт системи пожежної сигналізації та оповіщення про пожежу Виноградівського закладу повної загальної освіти ім. О.М. Соценка»,      на загальну суму 2 101 842 , 20 грн з ПДВ. На сьогодні пропозиції розглянуто і визначений переможець.