Традиційне святкування Дня фізичної культури і спорту в Виноградівській об"єднаній територіальній громаді!

Дата: 15.09.2020 16:27

Традиційне святкування Дня фізичної культури і спорту в Україні припадає на другу суботу вересня (Указ президента від 29 червня 1994 року № 340/94). Це свято здорового способу життя і радості, що виникає при використанні корисної фізичної діяльності.

На передодні цього свята у закладах освіти та культури, які підпорядковані Відділу освіти, культури та спорту Виноградівської сільської ради, пройшов Олімпійський тиждень та Всеукраїнський олімпійський урок.

До проведення цього тижня активно долучилися здобувачі освіти, вихованці закладів дошкільної освіти, вчителі, бібліотекарі, працівники закладів культури, батьки та спортсмени нашої громади. Були проведені легкоатлетичні забіги, «Веселі старти», рухливі ігри, змагання з футболу, баскетболу, «малюк-болу». Активну участь діти громади прийняли у конкурсах малюнків на спортивну тематику та малюнків на асфальті. У бібліотеках громади спільно з працівниками будинків культури проведено виставки книжок, спортивні марафони, спортивні вікторини, зустрічі зі спортсменами.

У закладах загальної середньої освіти пройшов Всеукраїнський олімпійський урок.