Відділ освіти ,культури та спорту Виноградівської сільської ради інформує!

Дата: 16.09.2020 16:39

У трьох закладах загальної середньої освіти, підпорядкованих Відділу освіти, культури та спорту Виноградівської сільської ради, а саме Виноградівському закладі ПЗСО ім. О.М. Соценка, Брилівському закладі ПЗСО, Тарасівському закладі ПЗСО, забезпечується гаряче харчування здобувачів освіти, як пільгової категорії так і за батьківські кошти. Діти пільгових категорій (діти сироти; діти позбавлені батьківського піклування; діти з інвалідністю; діти з ООП; діти з сімей, які постраждали від наслідків Чорнобильської аварії; діти із сімей батьки, яких є учасниками бойових дій, АТО; діти із сімей, що мають статус малозабезпеченої родини; внутрішньопереміщені особи) харчуються безкоштовно (за кошти місцевого бюджету), плата по закладам у середньому для учнів 1-4 класів становить    14 грн. 20 коп., для учнів 5-11 класів – 15 грн. 88 коп., таких учнів у нас налічується 68 осіб.

За батьківські кошти харчується 831 особа, при цьому батьки сплачують лише за продукти, послуги сплачує Виноградівська сільська рада.

Всі харчоблоки мають коди операторів ринку та впроваджують у свою роботу систему НАССР - Hazard Analysis Critical Control Points - система, що дозволяє передбачити, оцінити ризики і запобігти випуску небезпечної харчової продукції, тим самим, забезпечити споживачам гарантії безпечного харчування.