Пропонуємо огляд корисних можливостей і грантових програм, спрямованих на підтримку і взаємодопомогу

Дата: 21.09.2020 10:10

????Новий тиждень - нові можливості!

пропонуємо огляд корисних можливостей і грантових програм, спрямованих на підтримку і взаємодопомогу

? ІСАР «Єднання» оголосив конкурс грантів «Швидка необхідна підтримка» та запрошує взяти участь українські організації, які зіштовхнулись із труднощами через кризу, викликану COVID-19. Середній очікуваний розмір гранту – 224 000 грн. Прийом проєктних пропозицій триває постійно; заявки розглядаються щомісяця.

Більше інформації тут ???? bit.ly/35QnfpS

? Посольство США в Україні оголосило конкурси «Невеликий ґрант-2021» та «Великий проєкт- 2021» на отримання ґранту від Посольського фонду США зі збереження культурної спадщини (Фонд AFCP) для збереження пам’яток культури, музейних експонатів, історичних будівель та пам’яток, визначних археологічних об’єктів, які є доступними для громадськості та охороняються законом в Україні. Пропозиції приймаються до 19 жовтня 2020 року.

Більше інформації можна дізнатись за посиланням ???? bit.ly/3iJ3STf

? Центр розвитку малого і середнього бізнесу запрошує взяти участь у Програмі «Ін’єкції для відновлення бізнесу», яка спрямована на підтримку малого і середнього бізнесу, яким керують жінки, для відновлення і розширення їх підприємницької діяльності під час та після карантинних обмежень, пов’язаних з COVID-19. Сума коштів на підтримку одного бізнесу складає від 1 до 3 тис. євро. Кінцевий термін подання заявок: 23:00, 27 вересня.

Більше інформації тут ???? bit.ly/3iPd1tB