Відділ земельних питань,комунальної власності енергоменеджменту ,інвестицій та управління проєктами Виноградівської сільської ради інформує!

Дата: 24.09.2020 14:22

ЮНІСЕФ ВІДКРИВ ПОДАЧУ ЗАЯВОК НА ПРЕМІЮ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ «НАЙКРАЩА ІНІЦІАТИВА ГРОМАДИ 2020»

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) у партнерстві з Міністерством молоді та спорту цьогоріч вперше відзначить проєкти місцевих адміністрацій у сфері молодіжної та дитячої політики, які самі діти та молодь назвуть найкращими.

Позмагатися за Премію дітей та молоді «Найкраща ініціатива громади 2020» запрошуються міста і громади з усієї України.

До участі у конкурсі приймаються проєкти місцевих адміністрацій, які відповідають трьом головним вимогам:

• вирішують актуальну проблему для дітей та/чи молоді;

• мають конкретні і вимірювані результати;

• реалізовані у 2020 році.

Подані на конкурс роботи будуть оцінюватись у два етапи.

На першому етапі члени експертного журі відберуть десять фіналістів.

На другому - діти та молодь - представники Молодіжних та Дитячих дорадчих рад громад-учасниць ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді» оберуть проєкт, який, на їхній погляд, є найбільш актуальним та новаторським.

Подати заявку для участі у конкурсі можна до 15 жовтня. В анкеті необхідно завантажити коротке (60-90 секунд) презентаційне відео, що відображає успіхи поданого проєкту.

Результати конкурсу будуть оголошені у Всесвітній день дитини, 20 листопада 2020 року.

Премія дітей та молоді впроваджується у рамках ініціативи «Громада, дружня до дітей та молоді».

Довідково.

Подати заявку для участі можна за посиланням.

Більше про конкурс на сайті Мінмолодьспорту.

За матеріалами Урядового порталу