День музики в дитячому садку!

Дата: 06.10.2020 13:53
Кількість переглядів: 2046

Фото без опису   День музики в дитячому садку

Музика є універсальною мовою без кордонів. Музика для дитини — це світ радісних переживань. Щоб відкрити перед дитиною двері в цей світ, потрібно розвивати в неї здібності, передусім музичний слух та емоційний відгук. Інакше музика не виконає свої виховні функції. Той, хто щодня працює з дітьми, звичайно помічає, як музика впливає на їхній емоційний стан і на характер вчинків. Вона здатна приборкувати і «запалювати», спонукати до творчості та нестандартного мислення. А загалом — допомагає виховувати людину. Щоб довести дітям важливість цього виду мистецтва,  в нашому ЗДО я/с «Барвінок»  1 жовтня   був проведений День музики, присвячений  Міжнародному дню музики.

Зранку до малят завітала лялька Домісолька, яка запросила всіх  відвідати виставку малюнків  «Мій улюблений  музичний інструмент». Для дошкільнят було проведено  нетрадиційні музичні заняття «Кольори осені» (2 молодша, 2 молодша «А»)  та «Пан папір на музичному занятті»  (старша група). У кожній  віковій групі   вихователі  допомагали дітям зануритися у чарівний світ музики: перегляд тематичних ілюстрацій, бесіди за сюжетними картинками, читання художніх творів.   Старші дошкільнята  мали можливість розширили свої знання про музичні інструменти  та переглянути мультфільм «Казка про українські народні інструменти». Для вихователів була проведена  консультація «Музичні ігри з використанням кольорових цеглинок LEGO».

Протягом усього дня дітей супроводжувала музика різних жанрів і характеру, підіймаючи настрій, спонукаючи до цікавих справ, наповнюючи яскравими враженнями.

Музичний керівник

І.М. Ратушна