Молодь смт Брилівки виносить подяку!

Дата: 08.10.2020 13:04

Хочемо подякувати від імені спортивної  молоді, за матеріальний внесок, і можливість почати частковий капітальний ремонт будівлі спортивного комплексу "Меліоратор" в смт Брилівка, а саме виділення коштів  для придбання пластикових вікон, в кількості 9 шт.  небайдужих жителів селища  ,  а саме Галацького Юрія,Турка.Валерія, Котуза Ігора, Бовтрюка Віталія, Федкевича Володимира, Остаповича Віталія, Димченка Сергія.
     Та ініціативну молодь яка своїми силами здійснила демонтаж а установку віконних блоків ,це Мартиненко Артур, Гузенко Денис, Молчанов Валерій, Колесник Руслан, Моголівець Геннадій!

Добрі справи не залишаються непоміченими - вони як маяки світять тим, хто чекає допомоги. Ми впевнені, що Ваш приклад показовий і для інших благодійників. Надаючи допомогу, Ви даруєте не просто матеріальні цінності, а даєте радість і надію дітям та молоді громади.

Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам усіляких гараздів, здоров'я та успіхів!!!