Привітання з Всесвітнім Днем пошти!

Дата: 09.10.2020 08:17

Шановні поштовики та працівники поштових відділень нашої громади сьогодні, 9 жовтня, в Україні відзначають Всесвітній день пошти – професійне свято працівників поштового зв’язку.

Саме у цей день у 1874 році 22 країни підписали Бернський договір, заснувавши Генеральний поштовий союз.

Сьогодні у складі організації вже 192 країни, називається вона тепер Всесвітнім поштовим союзом.

Україна приєдналася до поштового союзу 1947 року та представлена там “Укрпоштою”.

Всесвітній день пошти – подія, яка радісно відгукується у серці кожного поштовика. В цей день у різних куточках Земної кулі віддають шану цій благородній професії, засвідчуючи ту важливу роль, яку вона відіграє для суспільства. Маючи широку мережу відділень, пошта залишається найбільш доступним засобом зв’язку для різних верств населення.

Щодня багато людей користуються послугами поштового зв’язку, відправляючи листи, телеграми, поштові перекази, передплачуючи й отримуючи улюблені газети і журнали.

Саме інтереси та довіра клієнта є відправною точкою при визначенні стратегії розвитку поштової служби.