Херсонська область, Херсонський район

Вітаємо наших волейболістів!

Дата: 09.10.2020 11:37

Вітаємо наших волейболістів!

Представники Виноградівської ОТГ, юні спортсмени-волейболісти, члени збірної команди Херсонської області Джуль Микола та Цілинко Дмитро (тренер Джуль Павло Олександрович) прийняли участь та стали призерами ІХ-го відкритого відбіркового турніру з волейболу серед юнаків 2005 р.н. пам’яті Ніколайчука Г.В., який відбувся у м. Житомир. За підсумками змагань Джуль Микола став володарем індивідуального титулу – ЛІПШИЙ ЛІБЕРО.

Дякуємо спортсменам, батькам, тренеру за високі спортивні досягнення та забезпечення участі у змаганнях.