Вітання з 226-ю річницею села Виноградове!

Дата: 10.10.2020 07:14

Шановні жителі с. Виноградове!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди святкування 226-ї річниці нашого села !

Наше  село споконвіку славилося неповторною культурною спадщиною та славетною історією, своїми працьовитими людьми.

День села – це свято, яке єднає всіх жителів нашої громади, пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє.  Історія кожного села є часточкою історії нашої держави. А її, відомо, творять добрі, щирі, працьовиті люди. Щоденна праця, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу.

Дозвольте мені щиро привітати вас всіх із Днем нашого села!

Саме вашими спільними зусиллями створюється неповторний образ села Виноградове, зберігається його історія та закладається майбутнє. Адже успіхи села – це перш за все успіхи його жителів – працелюбних, добрих і чесних людей.

Особлива шана та подяка людям старшого покоління, чия мудрість та життєвий досвід нині допомогають молодим розвивати рідне село та підтримувати славетні традиції свого народу.

Від щирого серця й від усієї душі зичимо усім нам  здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх ваших справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення, на нові добрі починання.

Тож нехай же і надалі процвітає наше село, народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку. А ми, влада, будемо робити все від нас залежне, аби допомогти вам у цьому. Адже саме покращення якості життя та добробуту людей – основне наше завдання.

;>