Нове будівництво у громаді

Дата: 27.10.2020 11:37

У Виноградівському закладі повної загальної середньої освіти ім. О.М. Соценка розпочато будівництво спортивного майданчику для міні-футболу зі штучним покриттям. Замовником будівництва виступає Відділ освіти, культури та спорту Виноградівської сільської ради. Загальна кошторисна вартість будівництва складає 1 399 469 (Один мільйон триста дев’яносто дев’ять тисяч чотириста шістдесят дев’ять гривень). Робочий проект, загальною вартістю 34 226.00 (Тридцять чотири тисячі двісті двадцять шість тисяч), виготовлено ТОВ «Таурі Компані», експертизу проектної документації (експертний звіт ДП 577106) здійснено ДП «Укрдержбудекспертиза» у Херсонській області та складає 3 340.00 (Три тисячі триста сорок гривень). На сайті Державної архітектурно-будівельної інспекції України зареєстровано повідомлення про початок виконання будівельних робіт (реєстраційний номер ХС051201020348). Головним інженером проекту призначено Добриніну Любов Аркадіївну (кваліфікаційний сертифікат АР 003753) вартість робіт за договором становить 2 700.00 (Дві тисячі сімсот гривень), технічний нагляд за будівництвом здійснює Чорний Олег Іванович (кваліфікаційний сертифікат АЕ 004168) кошти на здійснення нагляду становлять 16 564.00 (Шістнадцять тисяч п’ятсот шістдесят чотири гривні). За результатами проведення спрощених процедур закупівлі, вартість робіт становитиме 1 194 444.00 (Один мільйон сто дев’яносто чотири тисячі чотириста сорок чотири гривні).