ПРОДОВЖИМО РОБИТИ ДОБРІ СПРАВИ РАЗОМ!

Дата: 20.11.2020 14:08

Фото без описуШановні жителі Виноградівської громади!

Сьогодні відбулась І-а сесія Виноградівської сільської ради восьмого скликання на якій визнано повноваження сільського голови та депутатського корпусу.

Я щиро дякую вам за висловлену довіру на виборах сільського голови 25 жовтня.

Ваша підтримка є надзвичайно важливою для мене, адже ви повірили в мене, мої сили і досвід. Наразі я докладатиму всіх зусиль, щоб не підвести жодного з вас.

Для мене є також цінною думка і тих, хто не підтримав мене у виборчому процесі. Є над чим працювати і я докладатиму максимум зусиль, щоб заслужити вашу довіру.

Дякую всім, хто прийняв активну участь у вирішенні долі нашої громади і проголосував за кандидатів у депутати до Виноградівської сільської ради. Усім депутатам об’єднаної громади бажаю плідної роботи і пам’ятати, що ми взяли на себе відповідальність за стан життя нашої громади та її жителів.

Легко не буде – це факт. Та варто пам’ятати: щастить тим, хто хоче і вміє працювати. Переконаний, що нас чекають нові звершення та перемоги! Та лише згуртувавшись у команду, яка формуватиметься на взаємній повазі один до одного, відповідальності за прийняті рішення, впевненості у власному виборі, ми досягнемо успіху.

Вибори закінчились, попереду – кропітка щоденна робота. Результатом якої має стати добробут усіх мешканців Виноградівської громади!

Із вдячністю й повагою – сільський голова Виноградівської сільської ради Сергій Шматенко