Відзначення Дня Гідності та Свободи у Виноградівській ОТГ

Дата: 24.11.2020 16:27

Фото без описуУ закладах ЗСО Виноградівської сільської ради було проведено наступні тематичні заходи:

- у Виноградівському ЗПЗСО ім. О.М. Соценка учнями 10 - Б кл. разом з кл. керівником Подлєсною Т.В було оформлено інформаційно-тематичного пано «День Гідності і Свободи України»;

- інформаційні години для учнівської молоді: «Тернистий шлях до свободи» (учні 5 - Б кл., кл.керівник Цілинко К.Ю.); «Україна єдина» (учні 5 – А кл., кл. керівник Колосова В.М.); «Життя, закарбоване у вічності» (учні 7 – А кл., кл. керівник Бокша А.Д.); «Героями не народжуються, ними стають» (учні 7 - Б кл., кл. керівник Меркотан В.І.); «Небесна сотня. Герої, що змінили хід історії» (учні 11-А кл., кл. керівник Свідрук Т.І.); «Україна – територія Гідності і Свободи » (учні 11- Б кл., кл. керівник Гутнік Т.І.);

- тематичні перерви «Сторінками історії», уроки пам'яті (10 ті класи) з переглядом документального фільму «Палаюча зима: боротьба України за свободу»;

- 26.11.20 р. пройде конкурс читців серед здобувачів освіти 8-11 кл., «З любов'ю до України » (відповідальний бібліотекар школи Нікішенко А.В.).

- у Брилівському ЗПЗСО класними керівниками 5-11 класів також були проведені уроки звитяги до Дня Гідності та Свободи:

- Майдан гідності.

- Україна – країна нескорених.

- Відлуння з небес.

- Українець – це вільна людина з гідністю в серці.

- Вони пройшли крізь вогонь і зброю.

- Революція гідності: хронологія подій.

- Перегляд д/ф Сергія Лозниці «Майдан», дискусія.

- Згідно розкладу вчителями історії були проведені уроки мужності «Небесна Сотня. Герої, які змінили хід історії України».

- у Тарасівському ЗПЗСО до цієї пам’ятної дати також проводилися виховні години для здобувачів освіти “Від Революції Гідності до Країни гідності”. Класний керівник 5-Б кл. Щербина С.В. разом зі своїми учнями підготували відеопривітання, який можна переглянути на офіційному сайті закладу освіти.

- у Клинівському ЗБЗСО вчителем історії Тилиник І.О. було організовано виставку літератури « Історія нашої Гідності».

- години спілкування « Відважні герої України» для учнів 5-9 кл.

- перегляд документального фільму «Революція Гідності. Пишемо історію»

- сільський бібліотекар Дудка В.В. провела бібліотечний урок « Шлях до майбутнього» за участю учнів 8 класу.