З БОЛЕМ У СЕРЦІ – НАЗАВЖДИ!

Дата: 30.11.2020 09:57

Фото без описуЗ метою вшанування на належному рівні жертв Голодомору 1932-1933 років – геноциду українського народу та масових голодів 1921-1923 та 1946-1947 років, у закладах Відділу освіти, культури та спорту Виноградівської сільської ради відбувся ряд заходів, які розпочалися з хвилини мовчання. У закладах пройшли інформаційні години «Штучний голод для України», переглянуті документальні фільми про Голодомор та соціальний мультик «Голодний дух», в якому у зрозумілій та доступній формі передається той страх який пережили наші предки під час Голодомору. Також проведено тематичні уроки, виховні години, лекції, меморіальні заходи, книжкові та фотовиставки. В онлайн-форматі та соціальних мережах з 26 по 28 листопада тривали інформаційні, просвітницькі та інші тематичні заходи під загальним гаслом «Збережи пам’ять. Збережи правду».