Національна освітня програма для консультантів в експорті

Дата: 03.12.2020 14:38

TRAIN THE TRAINERS

Це інтенсивний навчальний курс, що має на меті покращення якості та доступності консультаційних послуг з експорту та створення,або мобілізації існуючої мережі національних консультантів

Безкоштовно

Програма фінансується Державним департаментом США (Emerging Donors Challenge Program Round Seven), а також Міністерством закордонних справ Естонії (Проект з питань розвитку співробітництва та гуманітарної допомоги). Учасники не сплачують жодних внесків за участь у програмі, лише покривають логістичні витрати.

Дистанційно

Програма поєднує онлайн навчання, офлайн інтенсиви та менторство з провідними міжнародними експертами. Всього 6 годин на тиждень дистанційного навчання та один 2-денний інтенсив на місяць – і Ви вже професійний консультант в сфері експортної діяльності.

Ефективно

Навчання проходитиме у форматі гейміфікації на базі реальних українських підприємств, і передбачається залучення до участі представників державного та приватного сектору в межах команд-учасників, що сприятиме кращому розумінню потреб бізнесу у сфері експортної діяльності та формуванню консалтингової спроможності у різних регіонах України.

Для кого цей курс?

Програма розрахована в першу чергу на осіб, які зацікавлені розпочати чи розвинуту свою професійну консультаційну діяльність. До навчання запрошуються приватні консультанти представники державних установ, регіональних адміністрацій, міських рад, агенцій розвитку, та особи, які працюють в сфері експорту і міжнародної торгівлі, та мають на меті допомагати українським підприємцям опановувати закордонні ринки та посилювати експортну спроможність.

В чому перевага цього курсу?

Це інтенсивна освітня програма, що дозволяє отримати необхідний обсяг знань та досвіду для здійснення консалтингової діяльності в сфері експорту, підкріпленого практичними завданнями, що виконуватимуться на базі реальних підприємств. По завершенню курсу, учасники зможуть компетентно, якісно та професійно надавати консультації підприємствам, що бажають розпочати або посилити свою експортну діяльність.

Що передбачено?

• ? за результатами навчання Ви матимете покроковий план дій для започаткування та розвитку власної консалтингової діяльності чи експортно-консалтингової компанії;
  • ? 7 освітніх модулів, що прокачають Ваші навички в експортній та консультаційній діяльності;
  • ? 12 онлайн сесій з менторами та експертами програми з індивідуальними консультаціями для кожної команди;
  • ? 6 дводенних інтенсивів за участю міжнародних експертів з Естонії, Британії, Німеччини та Фінляндії, де Ви отримаєте максимум у доступному форматі;
  • ? доступ до закритого віртуального тренінгового центру, де проходить навчання для учасників Програми;
  • ? реальні навики на реальних кейсах: виконання командами домашнього завдання відбуватиметься на базі малих та середніх підприємств 6 різних секторів, що дозволить учасникам отримати інструментарний досвід, а підприємству прискорити готовність до експорту;
  • ? міжнародний сертифікат за результатами навчання та успішного проходження курсу;
  • ? бонуси та подарунки командам-переможцям, що визначатимуться після кожного модулю;
  • ? доступ до закритої платформи для обміну досвідом, нетворкінгу та пошуку нових партнерств Export Education Community, що формується з-поміж учасників, випускників та експертів

https://cutt.ly/7hlSFcE (деталі)