Виноградівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадових осіб місцевого самоврядування:

Дата: 09.02.2021 16:32

• спеціаліста 1 категорії, Відділ освіти, культури та спорту

Місцезнаходження закладу: вул. Ларіонова, 7 с. Виноградове, Олешківського району, Херсонської області,

тел. 0988851745

Загальні вимоги до кандидатів: громадянство України, знання діючого законодавства України.

Кваліфікаційні вимоги на посаду: спеціаліста 1 категорії:

вища освіта відповідного напрямку підготовки (культура) не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною

мовою.  Без вимог до стажу роботи.

Для участі у конкурсі претендент подає такі документи:

- заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування;

- заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

- дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації;

- декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування передбаченою Законом України «Про запобігання корупції»;

- копію документа, який посвідчує особу;

- копію  військового квитка ( для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

Основні функціональні обов’язки:

Здійснювати координацію роботи закладів культури та гуртків позашкільного виховання.

Організовувати та забезпечувати контроль, аналіз та оцінку стану справ в закладах культури.

Розробляти та брати участь  у підготовці перспективних планів роботи Відділу освіти, культури та спорту Виноградівської сільської ради.

Організовувати та брати участь  в проведені нарад, семінарів, конференцій різноманітних виставкових  заходів.

Контролювати та брати безпосередню участь в підготовці та проведенні фестивалів, свят, конкурсів, оглядів самодіяльної народної творчості, художніх промислів та ремесел.

Готувати та подавати в установленому порядку статистичну звітність щодо стану культури у Виноградівській сільській раді.

Умови оплати праці:

посадовий оклад – 4800, надбавки, доплати та премії відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування», надбавка до посадового окладу за ранг відповідно до постанови КМУ від 09 березня 2006  року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів».

Додаткова інформація надається секретарем  сільської ради.

Прийняття документів здійснюється з 09 лютого  2021  року до 10 березня  2021 року.