КП "Технік" інформує

Дата: 19.02.2021 13:18

КП «ТЕХНІК» ІНФОРМУЄ

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ СМТ БРИЛІВКИ!

До 8 березня 2021 року всі абоненти

та споживачі послуг КП «Технік» зобов’язані укласти нові договори на централізоване водопостачання і водовідведення.

Відповідно до вимог Закону України «Про житлово-комунальні послуги», розділ ІІ ст.7 п.2,  абзаци:

1) споживач зобов’язаний укладати договори про надання житлово-комунальних послуг у порядку визначеним законом;

7) споживач зобов’язаний допускати у своє житло, або приміщення виконавців комунальних послуг для перевірки показань приладів та/або вузлів обліку, що забезпечують індивідуальний облік споживання відновленої комунальної послуги

ст.8.п.1 абзац

4) виконавець комунальної послуги має право доступу до житла для проведення технічних та профілактичних оглядів і перевірки показань приладів та/або вузлів обліку.

В разі недопущення контролерів до вузлів обліку, або відмову від укладання договору,  на власників таких квартир будуть складені адміністративні матеріали, згідно ст.103-3 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення»

Адміністрація КП «Технік»