Вільний мікрофон « Світло ваших сердець»

Дата: 02.03.2021 08:44

24 лютого в Брилівській селищній бібліотеці пройшов захід « Вільний мікрофон: « Світло ваших сердець». Присутні в літературно – музичній формі могли вільно висловлювати свої думки, надії та сподівання своїми словами, чи словами великих. Кожному було дано 4 - 5 хвилин, щоб розкрити світлі почуття людини чи філософські роздуми про життя, про те, як залишити по собі добру пам'ять. Були питання духовної тематики та питання красоти і гармонії життя.

В заході прийняли участь члени клубу « Мелодія душі» В. О. Курамшина,

Л. А. Парфьонова, А. О. Віннікова, Г. А. Купець, вчителі музичної школи Н. В. Пасинкова, О. П.Ніколаєнко, Г. О. Репало, працівники Будинку культури В. М. Крижанівський, Л. Арзуманян, користувачі бібліотеки В. П. Хлібодар, М. Басова.

На заході розповіли про життя та творчість Л. Українки якій в цьому році виповнилося 150 років.  Маргарита Басова виконала її пісню « Стояла я слухала весну», читали вірші, музичні та прозорі твори, співали пісні.

Провели захід працівники бібліотеки О. Я. Пунгіна та Л. С. Савчук.