Зі святом!

Дата: 09.03.2021 08:35

8 Березня чоловіки дарують жінкам квіти й говорять про те, як своєю любов'ю, красою та турботою вони надихають «сильну стать» на подвиги.

Але, насправді, жінки і самі здійснюють подвиги. Щодня. Вони боронять Батьківщину, навчають дітей, лікують і рятують життя, керують компаніями, роблять наукові відкриття і створюють мистецтво. Примудряються поєднувати роботу, сім'ю, друзів, відпочинок, спорт, саморозвиток, благодійність..

Тож, дорогі наші жінки! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного жіночого дня – 8 Березня!

Нехай весна живе у вашому серці за будь-яких обставин, а домівки будуть наповнені радістю і благополуччям. Нехай все в житті вдається, близькі та рідні завжди будуть здоровими, а робота приносить лише задоволення. Миру та злагоди вам і вашим сім'ям! Зі святом весни, дорогі жінки!

Зі щирою повагою, сільський голова Сергій ШМАТЕНКО