Ми вшановуємо пам`ять Шевченка

Дата: 11.03.2021 16:36

До Шевченківської березниці.

Щовесни, коли тануть сніги,

І на рясті просяє веселка.

Повні сил і живої снаги,

Ми вшановуємо пам`ять Шевченка.

До Шевченківської березниці у Тарасівці біля пам`ятника Тарасу Шевченку працівниками Тарасівської бібліотеки та СБК для учнів 3-Б класу ТЗ ПЗСО (вч. Руда М.В.) проведено поетичну хвилину "Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття!". Школярі внесли свою частку у вшанування великого Тараса - декламували його вірші, поставили кошик з квітами біля пам`ятника.

Потім у приміщенні бібліотеки до 207-ї річниці від дня народження та 160-річчя з дня смерті генія українського народу Т.Г. Шевченка та для популяризації літературної спадщини великого Кобзаря, проведено для учнів 3-Б класу ТЗ ПЗСО огляд літератури біля виставки - портрета "З Тарасом Шевченком у серці і слові" та перегляд відеофільму "Тарас Шевченко. Цікаві факти з життя".

В Брилівській селищній бібліотеці були проведені Шевченківські дні. До уваги читачів представлена книжкова  викладка «Тарасові слова то правда жива». Під час проведення літературно – музичного вечора « Весна і музика», присвяченого міжнародному жіночому Дню 8 березня та 207 річниці з дня народження українського поета, прозаїка, мислителя, живописця, графіка, етнографа, суспільного діяча, Тараса Григоровича Шевченка, бібліотечні працівники О. Пунгіна та Л. Савчук розповіли присутнім про цікаві факти з життя Кобзаря та провели вікторину про його життя та творчість.