Відбулася зустріч з керівництвом ТОВ «Херсонземпроект»

Дата: 15.03.2021 13:15

15 березня відбулася зустріч керівника ТОВ «Херсонземпроект» Романча Андрія з керівництвом, старостами та спеціалістами відділу земельних відносин, комунальної власності, енергоменеджменту, інвестицій та управління проектами Виноградівської сільської ради ТГ, на якій було презентовано загальну карту громади, створення Геоінформаційної системи громади, як ефективного інструменту наповнення бюджету.    Використання Геоінформаційної системи зможе вирішити низку поточних проблем територіальної громади, таких як:

- Невизначеність меж територій, підконтрольних ОТГ та незаконне використання безхазяйних лісів й територій шляхом обліку та контролю за кожним гектаром землі;

- Неможливість планування розподілу та використання земельних ресурсів завдяки постійному доступу до повної інформації про певну територію;

- Відсутність зацікавлення зі сторони інвесторів - використання ГІС передбачає виділення інвестиційно привабливих ділянок та відображає повну характеристику об'єктів, доступних для інвесторів;

- Втрата надходжень до місцевого бюджету від несплати податків - система дозволяє вести облік сплати земельного податку, контролювати боржників та синхронізується з бухгалтерією.

- Забруднення земель та неналежний нагляд за меліоративними системами - система електронних звернень дозволяє контролювати стихійні сміттєзвалища та незаконні роботи;

- Дорогий та тривалий ремонт застарілих інженерних комунікацій - ГІС інженерних мереж відображає усю інженерну мережу на карті з детальною інформацією про останній ремонт на кожній ділянці;

- Відсутність туристів у історичних місцях - прокладені у ГІС туристичні маршрути по привабливих об'єктах громади дозволяють зацікавити чимало туристів.

- Оперативний доступ до усієї землевпорядної документації дозволяє значно пришвидшити прийняття обґрунтованих рішень. Геоінформаційна система виступає єдиною точкою доступу до усієї містобудівної документації та виключає важку роботу з десятками паперових карт.

Впровадження Геоінформаційної системи управління територіальною громадою готове розв'язати болючі проблеми сучасності.