КЗ "Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді" ХОР

Дата: 17.03.2021 10:52

06 березня 2021 року комунальний заклад «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради провів фінал V обласного турніру з військово-прикладних видів спорту серед вихованців гуртків військово-патріотичного напряму «Гартуй, джура, козацьку силу волі».

Фінал турніру відбувся на базі Виноградівського закладу повної загальної освіти ім. О.М.Соценка. Підсумковий етап зібрав 5 кращих команд, переможців групових етапів турніру, вихованців гуртків КЗ ЦТКТУМ ХОР при Бериславському ЗПЗСО, Виноградівському ЗПЗСО, Червономаяцького ЗПЗСО та Новотроїцькому ЗЗСО №1.

Не дивлячись на дружню та веселу атмосферу заходу, всі команди показали високий рівень майстерності. Кожні змагання проходили в напруженій боротьбі. Переможець турніру був визначений лише в останньому виді змагань.

У підсумку переможцем V обласного турніру стали вихованці гуртка «Джура» при Виноградівському ЗПЗСО.

Друге місце виборов гурток «Джура» Центру при Бериславському ЗПЗСО.

Бронзовим призером стали «Джури» Центру із Новотроїцького ЗЗСО №1.

Вітаємо переможців і призерів змагань, всіх джур, керівників команд учасників турніру!

Велика подяка всім, хто долучився до організації та проведення заходу, а особливо закладам освіти, де проходили змагання:

Бериславський опорний заклад повної загальної середньої освіти Бериславської міської ради Херсонської області.

Виноградівський заклад повної загальної освіти ім. О.М.Соценка.

#ХЦКТУМ

#УДЦНПВ

#ДЖУРА

#джура2021

P.S. Використані фото зі всіх етапів турніру.