Проведення земляних робіт у межах охоронних зон ліній електрозв’язку

Дата: 19.03.2021 15:12

До уваги жителів громади!

В зв’язку зі зверненням компаній зв’язку: Херсонської філії ПАТ «Укртелеком» та ТОВ «Атраком»,  Виноградівська сільська рада доводить до відома жителів громади, що, згідно « Правил охорони ліній електрозв’язку»,  у межах охоронних зон ліній електрозв’язку і навколо випромінюючих споруд електрозв’язку, без письмової згоди операторів телекомунікацій, а також без присутності їх працівника, забороняється:

- Виконувати різного виду будівельні, монтажні, вибухові і земляні роботи, а також розрівнювати грунт за допомогою бульдозера, екскаватора, скрепера, грейдера та іншої землерийної техніки;

- Проводити сільськогосподарські земляні роботи на глибині, більш, як 0,3 метра;

- Проводити геолого – знімальні, розвідувальні, геодезичні та інші роботи, пов’язані з бурінням свердловин, розробкою шурфів і взяттям проб грунту.

Тож, для упередження пошкоджень кабельних ліній зв’язку,  в місцях проходження підземних ліній зв’язку,  забороняється  проведення земляних та будівельних робіт, без попереднього погодження і письмового дозволу  сільської ради та виклику на місце робіт представника компанії зв’язку .