День народження великої української поетеси Ліни Костенко

Дата: 22.03.2021 08:10

Нам треба жити кожним днем,

Не ждать омріяної дати.

Горіть сьогоднішнім вогнем,

Бо «потім» може й не настати…

Л. Костенко

19 березня 2021 року, у день народження великої української поетеси Ліни Костенко, з метою популяризації її творчості, підтримки талановитої учнівської молоді нашої громади відбувся І (відбірковий) етап обласної творчої акції: «Поетичний камертон Ліни Костенко: патріотичні лейтмотиви», у якому взяло участь 13 осіб.

Переможцями стали:

учениця Тарасівського ЗПЗСО - Снігур Вікторія Олегівна («Художнє декламування поезії Ліни Костенко»);

вихованка Привітненського СБК - Алєханова Ліна Юріївна у номінації «Виконання вокального твору»;

Сухіна Катерина Олександрівна - учениця Виноградівського ЗПЗСО ім. О.М. Соценка за напрямом «Художні ілюстрації до поетичних творів поетеси».

Путренко Вікторія Вікторівна та Полегенько Сергій Сергійович – учні Виноградівського ЗПЗСО ім. О.М. Соценка, Коршун Наталя Володимирівна – жителька с. Тарасівка представлятимуть Виноградівську ТГ на фінальному етапі у м. Херсоні у номінації «Написання та виконання авторських поезій за мотивами творів поетеси та віршів-присвят».

Дякуємо нашим талановитим учасникам, які не побоялися проявити себе та подарували приємні враження, хвилини щирості та душевної відкритості.