Благодійність завжди була властива українському народу

Дата: 01.04.2021 13:48

З історії ми знаємо, що благодійність завжди була властива українському народу.

Для працівників нашого колективу дуже важливо знати, що у вирішенні щоденних проблем ми не одинокі, що є люди, які у важку хвилину можуть підставити дружнє плече.

Це ще раз,  своїми діями, підтвердив керуючий  справами ТОВ «Агроленд Херсон » Володимир  Майборода,  депутат Виноградівської  сільської ради Віталій Бовтрюк, директор КП « Технік» Ярослав  Пархомюк та  директор Брилівського  Будинку  культури   Володимир Крижановський, котрі допомогли в облаштуванні  території фельдшерського  пункту  с. Привітне  нашої  громади.

Дуже приємно жити і працювати з людьми, які вболівають за розвиток  громади. Поки такі люди живуть і працюють, то буде жити і наша нація українців.

Від себе особисто та  жителів села  Привітне,  висловлюю Вам, шановний  Володимире Дмитровичу,  Віталіє Івановичу, Ярославе  Миколайовичу  та Володимире  Михайловичу,  щиру вдячність за цю безкорисну допомогу нашій громаді. Ваша допомога – це неоціненний внесок у розвиток   закладів  охорони здоров’я  КНП «  ЦПМСД  Виноградівської сільської  ради».

Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаю Вам усіляких гараздів, здоров’я, процвітання і побільше тепла на Вашому життєвому шляху. Сподіваюся на подальшу плідну співпрацю в рамках підтримки нашої громади.

З  повагою

Головний  лікар  Центру   Ольга  ПОЛІЩУК