Новини Тарасівського ЗПЗСО

Дата: 02.04.2021 13:57

В Тарасівському закладі повної загальної середньої освіти,   відповідно до плану роботи закладу під час дистанційного навчання, з 29 березня  2021року  по  2 квітня 2021року, класними керівниками закладу були проведені виховні години «Зустрічаємо весну!», до Міжнародного дня птахів класним керівником  Радіоновою І.Г. проведений відео - звіт учнів 1-А класу. Практичним психологом Крижановськовською  А.А розроблені пам’ятки та онлайн поради учням та батькам, щодо особливостей освітнього процесу під час дистанційного навчання, для всіх учнів школи проведений  челендж «Найкраща посмішка». Учні 1 - 7 класів  та  учитель образотворчого мистецтва Корнієнко О.В. взяли участь в обласній виставці образотворчого та декоративно – ужиткового мистецтва «Великдень у Світлиці». Педагог – організатор Корнієнко О.В. підготувала відео привітання «Сміх подовжує життя». Працівники школи упорядкували сільський стадіон.