Про питання у сфері бджільництва

Дата: 21.04.2021 09:01

Шановні власники пасік!

Доводимо до Вашого відома, що пасіка підлягає реєстрації за місцем проживання власника пасіки або орендаря пасіки, реєстрація пасіки здійснюється після видачі ветеринарно-санітарного паспорта пасіки територіальним органом Держпродспоживслужби. Інформація про реєстрацію пасіки вноситься до журналу обліку пасік, який ведеться органами місцевого самоврядування.

Додатково повідомляємо, що єдиний перелік паспортів пасік, зареєстрований на територій України, формується в електронній формі та ведеться територіальним органом з використанням матеріально-технічної бази. Видача паспорта пасіки здійснюється в день звернення, за заявою про видачу паспорта пасіки, що подається власником або уповноваженою ним особою до територіального органу за місцем проживання власника або місцезнаходженням пасіки, в письмовій або електронній формі. До заяви обов’язково додається паспорт пасіки. Після здійснення ветеринарно-санітарних заходів в паспорті пасіки засвідчується її ветеринарно-санітарний стан. Результати ветеринарно-санітарних заходів і щорічного весняного обліку пасік здійснюються до 15 травня поточного року, вносяться в додаток до паспорта пасіки посадовою особою територіального органу компетентного органу.

Просимо Вас оформити пасіки документально і подати документи на облік до Виноградівської сільської ради.