До відома отримувачів субсидії!

Дата: 06.05.2021 15:07

24 грудня 2020 року набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 16.12.2020 № 1282, якою внесено зміни до Положення про порядок призначення житлових субсидій. Зокрема, встановлена гранична площа житлового помешкання, яка впливає на оформлення субсидії.

Які документи необхідно подати?

Для призначення субсидії громадянин, особа якого посвідчується паспортом, подає структурному підрозділу з питань соціального захисту населення за місцем реєстрації (орендарі, внутрішньо переміщені особи – за фактичним місцем проживання):

• паспорт або інший документ, що посвідчує особу;

• заяву про призначення житлової субсидії у грошовій формі;

• декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії, за встановленими формами;

• довідки про доходи (у разі зазначення в декларації інших отриманих доходів, інформація про які відсутня у Державній фіскальній службі, Пенсійному фонді України, фондах соціального страхування, і відповідно до законодавства не може бути отримана за запитом структурного підрозділу з питань соціального захисту населення);

• копію договору про реструктуризацію заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг (за наявності);

• договір найму (оренди) житла (за наявності).

Враховуючи дані зміни, фінансовий відділ Виноградівської сільської ради запрошує всіх субсидіантів для подання річної декларації про майновий стан і доходи, щоб на підставі даної декларації заповнювати декларацію про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії.

З повагою, Виноградівська сільська рада