Одягни вишиванку, Виноградівська громадо!
Дата: 20.05.2021 09:40
Кількість переглядів: 804
День вишиванки
Сьогодні вітаємо жителів Виноградівської громади з українським святом, Днем вишиванки! Наш український народ – сильний, незалежний і має прекрасні традиції - одні з найкрасивіших у світі. І в наших з вами силах поширити їх, розповісти про них. Одягайте свої вишиванки та нехай весь світ побачить, яка прекрасна наша Україна і її символи! Пам'ятайте, що ми – Українці й зможемо все!
Тож, оголошуємо вишиваний фотомарафон «Одягни вишиванку, Виноградівська громадо!», відкритим!
![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04402327/3ab54be4657e2e8250eb05bbd5217199.jpg)
« повернутися