Звітний концерт Виноградівської філії КЗ «Олешківська дитяча музична школа»

Дата: 01.06.2021 08:25

28 травня в концертному залі Виноградівського СБК ім. Є.С. Матвєєва пройшов звітний концерт Виноградівської філії КЗ «Олешківська дитяча музична школа» з нагоди завершення навчального року.

Крім батьків вихованців та їх рідних на заході були присутні заступник сільського голови Круц Н.М., секретар сільської ради Корнійчук Н.І., спеціаліст І категорії Відділу освіти, культури та спорту Цілинко А.В.

Різноманітною та насиченою була програма звітного концерту. Крім сольних номерів на фортепіано, домрі та баяні, звучали дуети піаністів, хор під керівництвом Цілинко Н.М., ансамбль народних інструментів під керівництвом Меркотан Н.Д.

Концерт жваво та емоційно вели наші постійні чарівні ведучі – Байсак М., Олефіренко А., Кравченко Ю. До речі, ці дівчата і самі показали неабияке володіння фортепіано.

Оригінальний та веселий сценарій концерту перетворив півтори години спілкування з музикою у незабутній вечір.