Міжнародний день захисту дітей 1 червня в закладах культури Виноградівської ТГ

Дата: 04.06.2021 11:22

01 червня в закладах культури Виноградівської ТГ, а саме в Виноградівському СБК ім. Є.С. Матвєєва, Тарасівському СБК, Привітненському СБК, а також в Брилівському ЗПЗСО, пройшли святкові заходи до Міжнародного дня захисту дітей.

У будинках культури проходили  святково-розважальні програми, в які були включені дитячі концерти, конкурси, вікторини, естафети, флешмоби, дитячі дискотеки.

У Брилівському ЗПЗСО відбулося свято «Сяйте усмішки, сонцем зігріті! Миру і щастя всім дітям на світі!», яке включало спортивні естафети, квест-флешмоб, малюнковий барвограй.

Долучилися до свята і бібліотеки, в яких були організовані тематичні виставки. Виноградівська сільська бібліотека підготувала виставку дитячих малюнків Лізи Абісової. Брилівська селищна бібліотека провела для відвідувачів інформаційну годину «Діти мають право на щастя».

Навіть дощова та прохолодна погода не завадила святу. Дітей пригощали в цей день солодощами, вони отримали у цей день чудовий настрій, радість, щасливі хвилини та сонячні усмішки!