Колеги ! Прийміть щирі вітання з професійним святом — Днем медичного працівника !

Дата: 18.06.2021 09:21

Це свято — символ визнання суспільної значущості праці і заслуг лікарів, медичних сестер, фельдшерів, фармацевтів і безлічі людей інших професій, які працюють в цій галузі. У цей  день  ми відчуваємо особливу гордість за нашу причетність до однієї з найгуманніших і затребуваних в усі часи професій.

Місія  медичного   працівника складна і відповідальна, а праця вимагає повної віддачі сил, досвіду, знань, душевної щедрості. Медичний  працівник  вчиться все життя, і кожен його робочий день — це нове складне завдання.

Хочеться   сказати  слова  подяки  шановним  ветеранам медицини, пенсіонерам. За вашими плечима трудове життя:

з проблемами та болем, із радощами та великими справами,

з безцінним досвідом.

За Вашу  невтомну  працю, за Ваш професіоналізм,

за Вашу самовідданість,  доброту серця і велику майстерність,

за пораду і співчуття,  вправні руки   найщиріші  слова Подяки,  вами гордяться молодші  колеги.

Від щирого серця бажаю усім добробуту, стабільності і, найголовніше, того, що ви так щедро   даруєте людям, — здоров’я!

Миру і добра  вам і  вашим родинам!

З  повагою Головний  лікар КНП « ЦПМСД  Виноградівської сільської ради»  Ольга  ПОЛІЩУК