23 червня - День державної служби України

Дата: 23.06.2021 11:06

Державний службовець – це особлива професія, представники якої володіють широкими повноваженнями та несуть подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві.

Це нелегка праця, яка потребує самовідданості, бажання служити людям,  невичерпної енергії тих, хто присягнув вірно служити українському народові. Адже саме на них покладена вкрай  важлива суспільна функція –  розбудова держави, побудова вільної, процвітаючої, комфортної для всіх своїх громадян, України.

Тож, бажаємо  всім державним службовцям  здоров’я, натхнення,  невичерпної енергії, успіхів на професійній ниві,  заслуженої шани та вдячності людей,  нових звершень та нових здобутків в ім’я майбутнього рідного краю та України вцілому.