Заходи в Тарасівському старостинському окрузі до Дня скорботи і вшанування пам'яті жертв війни та 25 – річчя Дня Конституції

Дата: 24.06.2021 13:25

1. 22 червня, у День скорботи і вшанування пам`яті жертв війни, колективом Тарасівського старостинського округу, Тарасівського СБК та бібліотеки було здійснено покладання квітів до могили загиблих воїнів - визволителів села Тарасівка.

2. До Дня скорботи і вшанування пам`яті жертв війни у Тарасівській сільській бібліотеці оформлено книжкову викладку "Червень 1941: над пам`яттю роки не владні" і проведено інформ - хвилини "Сумуємо. Вшановуємо. Пам`ятаємо" для відвідувачів бібліотеки.

В Тарасівському СБК для гуртківців було проведено  інформ-хвилинку  з фото-виставкою « У наших серцях Ви назавжди»

3. 24 червня, напередодні Дня Конституції України працівниками Тарасівської бібліотеки та СБК у центрі села Тарасівка проведена акція - вікторина "Конституція - основний Закон України. Чи знаєте ви свої права та обов`язки?" Мешканці та гості села брали активну участь у вікторині, де виявляли свої знання про закони держави. Усі учасники акції отримали солодкі призи.

4. У Тарасівській сільській бібліотеці оформлено книжкову виставку – свято «Конституції України – 25!».  Біля виставки для відвідувачів бібліотеки проводяться інформ – хвилини по темі.