Урочистості до 25-го ювілею Конституції України

Дата: 29.06.2021 10:21

Урочистості до 25-го ювілею Конституції України Херсонська обласна влада влаштувала в історичному місці Херсонщини в Бериславському районі, поблизу села Республіканець, де знаходилась Кам'янська Січ. Це місце обрали не випадково, адже тут, на берегах Дніпра, Кость Гордієнко та Пилип Орлик записали перші права і вольності Війська Запорозького, які й стали фундаментом сучасної Конституції України.

На святкуванні 25-го ювілею Конституції України була присутня делегація від Виноградівської територіальної громади. Також участь у святкових заходах взяли вихованці гуртка «Джура» при Виноградівському ЗПЗСО.

Урочисті заходи розпочалися об 11 годині. Перед цим свої роботи представили майстри декоративно-ужиткового мистецтва. Після молебню та покладання квітів до могили Костя Гордієнка і пам’ятного знаку, свої вміння показали почесні козацькі варти з Херсона та Миколаєва.

В рамках святкової програми проходили змагання «Перетягування линви», у якому вихованці гуртка «Джура» Виноградівської ТГ посіли І місце.

На святкуванні усіх охочих пригощали козацьким кулешем. Завершилося свято екскурсією територією Кам’янської Січі.

Урочисті проходили масово і з розмахом! Позитивні емоції та незабутні враження надовго залишаться у пам’яті усіх присутніх!