Свято шоколаду у Тарасівській сільській бібліотеці

Дата: 09.07.2021 15:16

11 липня  свято всіх ласунів  Всесвітній день шоколаду. Здавна відомо, що шоколад є дуже смачними ліками від депресії і незамінним засобом проти втоми. Отже, Всесвітній день шоколаду  це ще й день позитиву, веселощів і солодкого життя.

Весело та позитивно пройшло свято "Шоколаду кожен рад, весь світ любить шоколад" для маленьких читачів Тарасівської сільської бібліотеки. Діти не тільки ознайомилися з історією відкриття та розповсюдження шоколаду, його видами та цікавими фактами про найулюбленіші ласощі, а ще й змістовно відпочили.

У конкурсах "Шоколадний креатив", "Шоколадна естафета", "Шоколадне задоволення", "Відгадай ласощі на смак", "Відгадай загадку отримай шоколадку", "Шоколадні метелики" дітлахи показали свої знання, спритність, кмітливість та посмакували солодощами.

Приєднуйтесь усі до святкування , солодкого вам Дня шоколаду!