До відома сільськогосподарських виробників

Дата: 14.07.2021 11:54

Науково-виробнича компанія «УКРЕКОПРОМ»  є підприємством, яке успішно здійснює надання послуг в сфері поводження з відходами. А саме: збирання, зберігання, перевезення, утилізація, видалення та знешкодженню небезпечних та інших видів відходів.

Пестициди та тара, яка містить їх залишки, забруднюють ґрунти, повітря, водні ресурси, у тому числі підземні водоносні горизонти, що може призвести до незворотних наслідків для навколишнього природного середовища.

На даний час, у аграріїв виникла раніше відсутня виключна можливість абсолютно безоплатно передавати на перероблення використані пакувальні матеріали і тару з-під пестицидів науково-виробничій компанії «УКРЕКОПРОМ» (+38 (050) 363-33-16 електронна пошта office.ueso@gmail.com)

Співпраця з ТОВ «НВК «УКРЕКОПРОМ» дозволить уникнути численних порушень Закону України «Про захист рослин», в частині запровадження належного обліку використаної  тари з-під агрохімікатів, як наслідок, виключити притягнення товаровиробників до адміністративної відповідальності фітосанітарними інспекторами Держспоживслужби.

Якщо Ви зацікавлені в даній пропозиції, стосовно надання інформації про НВК «УКРЕКОПРОМ» , звертайтесь до Виноградівської сільської ради.