Спрощенці Херсонщини сплатили до бюджетів громад майже 445 мільйонів гривень

Дата: 17.08.2021 15:59

Упродовж січня – липня 2021 року малий та середній бізнес регіону сплатив 444,6 млн гривень єдиного податку. Цей показник майже на 42 млн  гривень або 10% перевищив надходження відповідного періоду минулого року. Такі дані повідомив в. о. начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігор Клим.

У структурі надходжень традиційно найбільшу питому вагу має сума, сплачена фізичними особами – підприємцями: за період січень-липень до місцевих бюджетів надійшло 304,6 млн гривень з темпом приросту 18% або 46,4 млн  гривень.

Платники єдиного податкуюридичні особи (ІІІ група) сплатили до бюджетів територіальних громад 59 млн гривень, збільшивши показник на 5,6%. У грошовому еквіваленті цей приріст дорівнює 3,2 млн гривень

Сільгоспвиробники – платники єдиного податку спрямували до казни майже 81 млн гривень.

Варто відзначити, що найбільше єдиного податку сплатили суб’єкти господарювання, які провадять власний бізнес на території Херсонської міської громади196,8 млн гривень, Новокаховської  29,1 млн гривень та Каховської – 21,5 млн гривень.

Підпишіться на сторінку Державної податкової служби України у Facebook! Тільки тут найактуальніші податкові новини!