Святкування Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України в с. Привітне

Дата: 26.08.2021 11:04

З нагоди  30-ї річниці Дня незалежності України та Дня Державного Прапора України в Привітненському СБК відбулися урочистості і святковий концерт.

23 серпня під звуки Державного Гімну України в небесну блакить злетів жовто-блакитний стяг. Учасники художньої самодіяльності вітали з Днем Прапора України односельців та гостей. Для наймолодших жителів села організували творчий майданчик, де діти змагалися в конкурсі патріотичного малюнку «Малюю Україну». Всі учасники конкурсу отримали солодощі та кольорові олівці.

На паті-майданчику для дітей та підлітків проводився вечір відпочинку «Цікава Україна» з конкурсами, танцями та розвагами.

24 серпня відбувся святковий концерт «Квітуй у піснях, Україно моя», участь у якому прийняли всі колективи художньої самодіяльності Привітненського СБК. З вітальним словом перед громадою  виступила староста Тарасівського старостинського округу Наталія Литвиненко.

Приємним моментом урочистостей стало нагородження солодкими призами учасників флешмобу «Квітуча Україна», та переможниці обласного конкурсу «Поетичний камертон Ліни Костенко» Ліни Алєханової.

Завершальним акордом святкувань стала запальна дискотека.