УВАГА!! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!!!

Дата: 27.08.2021 14:51

Фото без описуОГОЛОШЕННЯ

Виноградівська сільська рада повідомляє про проведення конкурсу: « Про визначення суб’єкта оціночної діяльності на проведення незалежної грошової оцінки системи підземних трубопроводів зрошення від насосної станції №8 зонального магістрального каналу зрошувальною площею 97,58 га, в межах Виноградівської сільської ради»

Конкурс відбудеться: 15 вересня 2021 року в приміщенні сільської ради 0 900 годинні за адресою: Херсонська область, Херсонський район, с. Виноградове, вул. Ларіонова, буд. 7. Об’єкт оренди: система підземних трубопроводів зрошення від насосної станції №8 зонального магістрального каналу зрошувальною площею 97,58 га, в межах Виноградівської сільської ради Мета оцінки: постановка на баланс з передачею в оренду. Кінцевий термін подання документів: до 1600 год.10 вересня 2021 року. Перелік документів, які подаються на розгляд комісії: 1. Заява на участь у конкурсі 2. Цінова пропозиція стосовно виконання робіт. 3.Копія паспорта, довідки про присвоєння ідентифікаційного номера (фіз. особи), копія установчих документів претендента (юр. особи). 4. Копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фонду Державного майна України. 5. Інформація про кількість звітів про оцінку майна, які на час проведення конкурсу складені претендентом в 2021 році на виконання договорів про проведення оцінки майна, укладених з іншими замовниками. Претендент подає документи до комісії у конверті, на якому зазначається назва учасника та його адреса, з поміткою «Заява на участь у конкурсі», та повна назва об’єкта. Зворотна сторона скріплюється в чотирьох місцях печаткою претендента. Місцезнаходження комісії: Херсонська обл., село Виноградове, вул. Ларіонова, буд. 7, кабінет №3 Контактна особа: Спеціаліст за напрямом бухгалтерський облік Фінансового відділу Тетяна Меркотан тел. 095-36-039-81 з пн.-чт. з 800 до 1700, пт. з 800 до 1600 год.