День Державного Прапора та День Незалежності України у смт Брилівка

Дата: 28.08.2021 11:47

23 серпня на площі біля Брилівського селищного будинку культури була проведена концертна святкова програма до Дня Державного Прапора та 30-ї річниці незалежності України.

Зі словами привітання та побажання до брилівчан та гостей селища звернулися  секретар Виноградівської сільської ради Наталія Корнійчук та староста Брилівського старостинського округу Олена Петровська. Також вони нагороджували грамотами та подяками трудові колективи закладів, а воїнам-інтернаціоналістам вручили ювілейні медалі.

Вокальні колективи «Квітень» та «Мелодія» виконували жартівливі та патріотичні пісні (керівник Крижановський В. М.). Учасники дитячого вокального колективу «Домісолька» та «Перлина» декламували патріотичні вірші та виконали пісню «Україна – це ти». В концертній програмі  приймали участь танцювальні колективи «Зірочка» (керівник Депелян А. С.), «Веселка» та «Брилівчанка» (керівник Дуцар В. І.). Також в концертній програмі  приймали участь  вокалісти-аматори смт Брилівка – Покришева Ірина, Олійник Ганна, Цмух Раїса, Басова Маргарита, Пархомчук Людмила.  Місцеві поети Лола Парфйонова та Ганна Купець прочитали свої вірші про Україну та рідний край. Вокально-інструментальний ансамбль з м. Херсона, в якому грають та співають випускники Брилівської філії КЗ «Олешківська дитяча музична школа», також привітав усіх присутніх патріотичними піснями.

Для дітей та молоді працював ігровий куточок – гірка, батути, тір, героскутери, солодка вата та солодкі випічки.

Після концертної програми відбулася святкова дискотека.