ДО УВАГИ ПРИЗОВНИКІВ!!! Розпочато осінній призов 2021 року до лав збройних сил України

Дата: 08.09.2021 13:55

ДО УВАГИ ПРИЗОВНИКІВ!!!

Нагадаємо, що  наразі розпочато осінній призов 2021 року до лав збройних сил України .

Відповідно до статті 15 Закону про військовий обов'язок і військову службу призовники, яким за будь-яких обставин повістка не надійшла, зобов'язані самостійно з'являться до військкомату в десятиденний строк після оголошення чергового призову.

Також повідомляємо, що  Урядовою постановою від 20.01.2021 № 100 у новій редакції викладено Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом, що затверджене ПКМУ №352 від 21.03.2002. визначено , що  за порушення законодавства про військовий обов'язок, оборону та мобілізацію, розміри штрафу складатимуть до 8500 гривень. Крім того  посилена кримінальна відповідальність за ухилення від військового обліку – штраф до 11900 грн або виправні роботи на строк до двох років.

Начальник загального відділу

Виноградівської сільської ради