Душа Півдня та Таврія-Борщ

Дата: 13.09.2021 10:44

12 вересня у с. Великі Копані відбувся відкритий фестиваль народної творчості «Душа Півдня» та гастрономічний фестиваль «Таврія-Борщ».

Виноградівська територіальна громада активно прийняла участь у концертній програмі творчих колективів. Жіночий вокальний гурт «Колежанки» Виноградівського СБК ім. Є.С. Матвєєва, зразковий танцювальний колектив «Вікторія» Виноградівського СБК ім. Є.С. Матвєєва, народний ансамбль народної пісні «Веселі чалбасчани» Виноградівського СБК ім. Є.С. Матвєєва, танцювальний колектив «Брилівчанка» Брилівського СБК, жіночий вокальний ансамбль «Іскряночка» Тарасівського СБК яскраво та достойно представили нашу громаду.

Ініціативна група працівників культури та аматорів народного мистецтва Виноградівської територіальної громади приготувала смачнючий білий борщ із секретним та незвичайним інгредієнтом. Таким секретиком були зелені абрикоси, які надали борщу особливої кислинки. А також наші колективи оформили багатий та святковий «Стіл достатку», біля якого і презентували борщик.

Усі учасники отримали море приємних вражень, неймовірні емоції та повернулися додому з гарним настроєм і подарунками!