Від доходів громадян скарбниці місцевих громад Херсонщини отримали 3,3 мільярда гривень

Дата: 17.11.2021 14:10

Упродовж січня  жовтня 2021 року до місцевих бюджетів Херсонщини надійшло 3,3 млрд гривень податку на доходи фізичних осіб. За словами в о. начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігоря Клима, цей показник на 20% або 558 млн гривень перевищує суму, сплачену торік.

Загальна ж сума ПДФО, яку роботодавці та громадяни відрахували до зведеного бюджету, сягає 4,4 млрд гривень, що на 20% або 738,5 млн гривень більше, ніж у попередньому році.

Наразі цей податок продовжує зберігати позицію лідера за обсягом джерела наповнення дохідної частини місцевого бюджету Херсонщини та займає більш як дві третини від загальної суми податкових платежів.

Вагомий приріст надходжень податку на доходи фізичних осіб спостерігається в Тягинській, Чулаківській, Лазурненській, Голопристанській, Генічеській, Херсонській та інших територіальних громадах. Разом із тим низькі показники приросту демонструють Присиваська, Білозерська та Чорнобаївська територіальна громади.

Попри досягнення позитивної динаміки збору ПДФО, податківці продовжують спрямовувати зусилля на профілактику порушень у сфері трудового законодавства, інформування з питань декларування доходів і відповідальності за порушення законодавства про працю та несвоєчасну сплату податків.

Спілкуйтесь з податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».