Дата: 18.11.2021 15:28

Шановні жителі громади!

Сільською радою проводиться робота, щодо виявлення, збирання документів про важливі події, які відбувалися на території нашої територіальної громади (спогади, фотоматеріали, відеоматеріали, документи політичних і громадських організацій тощо) та відіграли знакову роль у становленні незалежності України, а також документів особового походження відомих керівників місцевих органів влади, підприємств та організацій, митців, громадських діячів, учасників Революції Гідності, АТО на Сході України для передачі їх до архівного відділу Херсонської РДА для подальшого формування колекцій документів особового походження.

Тож, при наявності перелічених документів та бажанні  надати їх, чекаємо на вас у сільській раді.