«Info TAX» – швидка податкова допомога у смартфоні

Дата: 23.11.2021 16:15

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує про можливість отримання адміністративних та інших послуг без відвідувань податкових інспекцій.

Зокрема, для комфортного дистанційного спілкування з платниками ДПС запроваджено електронний сервіс «InfoTAX». Приєднатися до нього можна через месенджери Telegram та Viber. Для цього в месенджерах потрібно знайти чат-бот ДПС «InfoTAX», в якому перейти за посиланням до Електронного кабінету для ідентифікації (застосувавши ЕЦП) та завершення налаштування нового сервісу.

Завдяки сервісу «InfoTAX» платники податків мають можливість отримати актуальну інформацію про стан розрахунків з бюджетом, реєстраційні й облікові дані, повідомлення про результати обробки документів, нагадування про необхідність подання звітності та сплати податків.

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі закликає громадян берегти здоров’я та заощаджувати свій час, користуючись електронними сервісами податкової служби.

Спілкуйтесь з податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».