Громадська організація «Мережа захисту національних інтересів «АНТС» ініціює проведення Всеукраїнського проєкту HALLI –Hackathon for Leadership in Local Innovations.

Дата: 30.11.2021 08:17

Мета проєкту - створити умови для виявлення, підтримки та впровадження інновацій на місцевому рівні із залученням ІТ-спільноти та провідних галузевих експертів.

Кращі 3 проєкти-переможці отримають $5000 на втілення ідеї.

Етапи проведення:

? заповнення заяви учасника до 31.12.2021;

? участь у одному з трьох регіональних Ідеатонів у Львові (17.01.2022), Полтаві (21.01.2022) та Миколаєві (26.01.2022);

? участь в онлайн сесіях з менторами і лекторами проєкту;

? презентація ідеї на фінальному етапі – Хакатоні (березень 2022 року) та шанс виграти $5000 на реалізацію проєкту.

Мета організаторів - знайти місцевих лідерів з інноваційними рішеннями, IT/digital-пропозиціями та креативними задумами, об’єднати їх в мережу активних “творців змін” (“changemakers”) та допомогти втілити в життя їх корисні проєкти.

Подробиці та реєстраційну форму для учасників можна знайти на сайті https://www.halli.org.ua/.