Кількість платників Олешківської ДПІ збільшилася

Дата: 10.12.2021 08:12

Станом на 1 грудня 2021 року в Олешківській ДПІ Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі обліковуються 3177 суб’єків господарювання, серед яких 2171 фізична особа-підприємець та 1006 юридичних осіб.

Упродовж 11 місяців до бізнес-середовища долучилися ще 398 суб’єктів підприємницької діяльності 362 фізичні та 36 юридичних осіб. Варто зазначити, що така динаміка істотно впливає на обсяги податкових надходжень до місцевого бюджету.

За цей же період з тих чи інших причин припинили свою діяльність               21 підприємство та 251 бізнесмен.

Податківці нагадують, що в умовах обмежувальних заходів особливо актуальною і зручною є електронна взаємодія з контролюючим органом. Саме тому фахівці податкової інспекції закликають платників використовувати для отримання адміністративних послуг дистанційні форми комунікації, а податкову звітність подавати за допомогою Електронного кабінету.

Спілкуйтеся з податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».

ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі