Надходження до бюджету Виноградівської територіальної громади склали понад 22 мільйони гривень

Дата: 13.12.2021 08:34

За інформацією, наданою відділом координації та моніторингу доходів бюджету Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, протягом 11 місяців поточного року платники Виноградівської сільської територіальної громади перерахували до місцевої скарбниці понад 22 млн гривень податків і зборів на 3,2 млн більше, ніж за такий період минулого року.

Більшу частину доходів місцевого бюджету – більш як 10,5 млн гривень, становлять надходження від податку на доходи фізичних осіб (ПДФО). Також суттєво наповнюється бюджет громади за рахунок податку на нерухоме майно, якого від початку року сплачено понад 6,5 млн гривень, та єдиний податок 3,1 млн гривень.

Варто пам'ятати, що сплачені до бюджетів місцевих громад податки є джерелом фінансування соціальної сфери, фінансовим підґрунтям для розвитку інфраструктури, можливістю використовувати бюджетні кошти на впровадження ефективних проєктів розвитку регіону.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».

ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі

ПОГОДЖЕНО:

В. о. начальника Головного управління

ДПС у Херсонській області, Автономній

Республіці Крим та м. Севастополі                                                      Ігор КЛИМ

___________    Олена ПЛАНКОВА

___________    Ірина ПРИХОДЬКО